0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishlori
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Europe
UEFA Europa League Group E
Omonia FC Nicosia
-
-
Manchester United
بازی شروع نشده است
۲۰:۱۵
FC Sheriff Tiraspol
-
-
Real Sociedad
بازی شروع نشده است
۲۰:۱۵
Europe
UEFA Europa League Group F
SK Sturm Graz
-
-
SS Lazio
بازی شروع نشده است
۲۰:۱۵
Europe
UEFA Europa League Group H
AS Monaco
-
-
Trabzonspor
بازی شروع نشده است
۲۰:۱۵
FK Red Star Belgrade (Crvena Zvezda)
-
-
Ferencvarosi TC
بازی شروع نشده است
۲۰:۱۵
Europe
UEFA Europa League Group A
FC Zurich
-
-
PSV Eindhoven
بازی شروع نشده است
۲۰:۱۵
Europe
UEFA Europa League Group D
Malmo FF
-
-
1. FC Union Berlin
بازی شروع نشده است
۲۰:۱۵
Iran
Persian Gulf Pro League
Nassaji Mazandaran
۰
۰
Zob Ahan
Finished
۱۵:۰۰
Paykan
۰
۰
Aluminium Arak
Finished
۱۶:۰۰
Europe
UEFA Europa Conference League, Group B
RSC Anderlecht
-
-
West Ham United
بازی شروع نشده است
۲۰:۱۵
Silkeborg IF
-
-
FCSB
بازی شروع نشده است
۲۰:۱۵
Iran
Azadegan League
Esteghlal Khuzestan
۰
۰
Saipa
inprogress
۱۷:۳۰
Khalij Fars Mahshahr
۱
۲
Pars Jonoubi Jam
Finished
۱۷:۳۰
Khoosheh Talai
۰
۱
Darya Babol
Finished
۱۷:۰۰
Shams Azar Qazvin
۳
۱
Shahrdari Astara
Finished
۱۷:۱۵
Arman Gohar
۱
۱
Fajr Sepasi FC
Finished
۱۶:۴۵
Chooka Talesh
۱
۱
Kheybar Khorramabad
Finished
۱۷:۱۵
Van Pars Naghsh Jahan
۰
۰
Mes Shahr-e Babak
Finished
۱۷:۱۵
Omid Vahdat Khorasan FC
۰
۳
Esteghlal Molasani
Finished
۱۶:۳۰
Chador Malu Yazd
۱
۱
Shahrdari Hamedan
Finished
۱۶:۴۵
Europe
UEFA Europa League Group C
HJK Helsinki
-
-
PFC Ludogorets Razgrad
بازی شروع نشده است
۲۰:۱۵
Europe
UEFA Europa Conference League, Group G
Sivasspor
-
-
KF Ballkani
بازی شروع نشده است
۲۰:۱۵
Europe
UEFA Europa Conference League, Group E
SC Dnipro-1
-
-
FC Vaduz
بازی شروع نشده است
۲۰:۱۵
Europe
UEFA Europa Conference League, Group C
KKS Lech Poznan
-
-
Hapoel Beer-Sheva
بازی شروع نشده است
۲۰:۱۵
Europe
UEFA Europa Conference League, Group D
FC Slovacko
-
-
OGC Nice
بازی شروع نشده است
۲۰:۱۵
Brazil
Serie A
CR Flamengo RJ
۰
۰
Internacional RS
Finished
۰۴:۰۰
Santos FC Sao Paulo
۱
۲
Atletico Mineiro
Finished
۰۴:۰۰
Atletico Clube Goianiense
۳
۲
Fluminense RJ
Finished
۰۱:۳۰
Atletico Paranaense
۱
۱
Fortaleza EC
Finished
۰۲:۰۰
Ceara CE
۱
۱
Goias EC
Finished
۰۱:۳۰
Bragantino Red Bull
۲
۱
Cuiaba
Finished
۰۱:۳۰
Argentina
Liga Profesional
Atletico Tucuman
۲
۱
Platense
Finished
۰۱:۳۰
Defensa y Justicia
۳
۳
Racing Club
Finished
۰۱:۳۰
CA River Plate
۵
۰
Estudiantes de la Plata
Finished
۰۴:۰۰
Independiente
۱
۲
Central Cordoba De Santiago
Finished
۰۴:۰۰
Europe
UEFA Europa Conference League, Group F
Molde FK
-
-
Shamrock Rovers FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۱۵
World
Friendly International Matches Women
Japan (W)
۲
۰
Nigeria (W)
Finished
۱۰:۵۵
Cyprus (W)
۵
۰
Liechtenstein (W)
Finished
۱۶:۳۰
Saudi Arabia
Profesional League
Al Taawon Buraidah
۰
۰
Al-Wahda
inprogress
۱۹:۰۰
Al-Tai
۱
۰
Al-Khaleej
inprogress
۱۹:۰۰
Algeria
U21 League 1
CR Belouizdad U21
۲
۰
US Biskra U21
inprogress
۱۸:۰۰
CS Constantine U21
۱
۰
MC Alger U21
inprogress
۱۸:۰۰
NC Magra U21
۰
۰
RC Arba U21
inprogress
۱۸:۰۰
JS Kabylie U21
۰
۱
Paradou AC U21
inprogress
۱۸:۰۰
USM Alger U21
۲
۲
ES Setif U21
inprogress
۱۸:۳۰
India
Manipur State League
Ganggam SC
۲
۱
Tiddim Road Athletic Union FC
Finished
۱۰:۳۰
India
Super Division Bangalore
FC Deccan
۱
۱
Rebels FC
Finished
۱۲:۰۰
Kodagu FC
۴
۱
Young Challengers
Finished
۱۴:۰۰
Peru
Primera Division
Ayacucho FC
۰
۱
Sporting Cristal Lima
Finished
۰۰:۰۰
Universitario de Deportes
۳
۰
Carlos A. Mannucci
Finished
۰۴:۳۰
Bahrain
Premier League
Al-Hala
۰
۱
Al-Muharraq
Finished
۱۷:۱۵
Al Hidd
-
-
Manama
بازی شروع نشده است
۲۰:۱۵
Paraguay
Primera Division
General Caballero JLM
۰
۰
Guairena FC
Finished
۰۰:۰۰
Cerro Porteno
۲
۱
Sportivo Ameliano
Finished
۰۲:۳۰
Olimpia Asuncion
۱
۰
Tacuary
Finished
۰۲:۳۰
Bolivia
LFPB
Aurora
۰
۰
The Strongest La Paz
Finished
۰۳:۰۰
Oriente Petrolero
۳
۱
Real Santa Cruz
Finished
۰۴:۰۰
Real Tomayapo
۰
۳
Always Ready
Finished
۰۱:۳۰
Argentina
Reserve League
Chacarita Juniors Reserves
۲
۲
CA San Telmo Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Deportivo Riestra Reserves
۱
۰
Villa Dalmine Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Finland
Veikkausliiga
FC Honka Espoo
۲
۰
FC Inter Turku
inprogress
۱۸:۱۵
Mexico
Liga de Expansion
Alebrijes Oaxaca
۰
۱
Raya2 Expansion
Finished
۰۳:۳۵
Alacranes De Durango
۲
۲
Atletico Morelia
Finished
۰۱:۳۰
Correcaminos
۴
۲
CA La Paz
Finished
۰۵:۳۵
Myanmar
National League
Myawady
۵
۱
Chinland FC
Finished
۱۲:۳۰
Canada
Canadian Premier League
Forge FC
۰
۱
Pacific FC
Finished
۰۲:۳۰
Venezuela
Primera Division
Zamora FC
۱
۱
Monagas SC
Finished
۰۲:۴۵
Metropolitanos FC
۱
۰
Carabobo FC
Finished
۰۰:۳۰
Ethiopia
Premier League
Legetafo Legedadi
۱
۱
Dire Dawa
Finished
۱۶:۳۰
Ethio Electric SC
۰
۱
Kedus Giorgis
Finished
۱۳:۳۰
Norway
2. Division Group 2
Valerenga IF Oslo II
۰
۰
Baerum SK Sandvika
inprogress
۱۹:۳۰
Europe
UEFA Europa Conference League, Group H
Pyunik Yerevan
-
-
FK Zalgiris Vilnius
بازی شروع نشده است
۲۰:۱۵
Europe
World Cup Women Qualification - UEFA
Portugal (W)
-
-
Belgium (W)
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Kuwait
Premier League
Al Sahel Abu Halifa
-
-
Al-Arabi Kuwait
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۵
Israel
Liga Alef North
Hapoel Raanana
۰
۰
Ironi Nescher
inprogress
۱۹:۳۰
South America
U20 South American Games
Chile U20
۱
۲
Ecuador U20
Finished
۱۵:۳۰
Colombia U20
-
-
Argentina U20
inprogress
۱۷:۴۵
Jordan
Jordan League
Shabab AL Ordun
۰
۰
Moghayer Al Sarhan
inprogress
۱۸:۳۰
United States
USL Championship
El Paso Locomotive FC
۱
۴
Colorado Springs Switchbacks FC
Finished
۰۴:۳۰
Memphis 901 FC
۲
۲
Rio Grande Valley FC
Finished
۰۳:۳۰
New Mexico United
۰
۰
Los Angeles Galaxy II
Finished
۰۴:۳۰
Louisville City FC
۲
۱
Detroit City FC
Finished
۰۳:۰۰
Brazil
Rio Cup
Volta Redonda
۳
۲
Americano
Finished
۰۱:۳۰
Nicaragua
Primera Division
UNAN Managua
۲
۲
ART Municipal Jalapa
Finished
۰۲:۳۰
Uruguay
Copa Uruguay
Plaza Colonia
۰
۱
Penarol Montevideo
Finished
۰۳:۰۰
Guatemala
Primera Division
Aurora FC
۱
۰
Zacapa Tellioz
Finished
۰۳:۳۰
Deportivo Marquense
۳
۰
CD Suchitepequez
Finished
۰۵:۳۰
Chimaltenango FC
۱
۱
CSD Comunicaciones B
Finished
۰۰:۳۰
Deportivo Sanarate
۴
۳
San Benito FC
Finished
۰۰:۳۰
Mictlán
۱
۰
Barberena
Finished
۰۳:۳۰
Ecuador
Copa Ecuador
Mushuc Runa
۲
۱
Club 9 de Octubre
Finished
۰۳:۳۰
Ecuador
Liga Pro Serie B
Buhos ULVR F.C.
۱
۱
Chacaritas SC
Finished
۰۳:۳۰
South America
South American Games U19
Colombia U19
۱
۰
Argentina U19
inprogress
۱۷:۴۵
Chile U19
۱
۲
Ecuador U19
Finished
۱۵:۳۰
World
U23 International Friendlies Women
Portugal U23 (W)
۰
۰
Netherlands U23 (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Mexico
U20 Championship
Santos Laguna U20
۰
۰
Pachuca U20
inprogress
۱۹:۳۰
Cyprus
Cyprus Cup
AEL Limassol
۱
۰
Ermis Aradippou
Finished
۱۷:۳۰
India
Mizoram Premier League
Chhinga Veng FC
۲
۲
Aizawl
Finished
۱۳:۰۰
United States
NISA
California Utd Strikers
۲
۰
Maryland Bobcats
Finished
۰۵:۳۰
United States
USL League One
FC Tucson
۰
۲
Central Valley Fuego
Finished
۰۵:۳۰
Nicaragua
Nicaragua Cup
Juventus Managua FC
۱
۱
Deportivo Walter Ferreti
Finished
۰۵:۳۰
North and Central America
CONCACAF League
Motagua
۰
۰
CD Olimpia Tegucigalpa
Finished
۰۴:۳۰
Colombia
Primera A
Independiente Santa Fe
۳
۲
Club Deportivo Los Millonarios
Finished
۰۴:۰۰
Brazil
Serie B
Cruzeiro MG
۱
۱
Ituano SP
Finished
۰۴:۰۰
United States
MLS
Inter Miami CF
۴
۱
Orlando City SC
Finished
۰۳:۳۰
Charlotte
۰
۰
Columbus Crew
Finished
۰۲:۳۰
Brazil
Copa Gaucho
EC Guarani RS
۲
۱
Monsoon FC
Finished
۰۱:۳۰
Guarany de Bage
۱
۱
Gremio B
Finished
۰۲:۳۰
El Salvador
Primera Division
Once Deportivo de Ahuachapan
۱
۱
AD Isidro Metapan
Finished
۰۱:۰۰
Guatemala
Liga Nacional
CSD Comunicaciones
۱
۰
Xinabajul
Finished
۰۴:۳۰
Uzbekistan
Pro League
Yangiyer
۱
۱
Gijduvon
Finished
۱۴:۳۰
Brazil
Paraense 2nd Division
Sao Raimundo PA
۱
۲
Sao Francisco PA
Finished
۱۶:۰۰
Armenia
Armenian Cup
Lernayin Artsakh FC
۱
۳
FC Van Charencavan
Finished
۱۴:۳۰
BKMA Yerevan
۰
۱
FC Noah Artsakh
Finished
۱۵:۳۰
Mongolia
2nd League
Ward
۱
۶
Kharaatsai
Finished
۱۴:۳۰
Georgia
Erovnuli Liga 3
Merani Tbilisi II
۱
۰
FC Guria Lanchkhuti
Finished
۱۴:۳۰
FC Irao
۳
۴
Varketili FC
Finished
۱۴:۳۰
FC Borjomi
۲
۱
Bakhmaro
Finished
۱۴:۳۰
Tbilisi City
۱
۴
FC Gori
Finished
۱۴:۳۰
Brazil
Alagoano U20
Cruzeiro U20
۱
۰
Zumbi EC U20
Finished
۰۲:۳۰
Europe
Baltic Cup Women
Latvia (W)
۲
۳
Faroe Islands (W)
Finished
۱۳:۳۰
Estonia (W)
۰
۰
Lithuania (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Vietnam
Women National Championship
Ho Chi Minh City II (W)
۰
۴
Than Khoang San Viet Nam (W)
Finished
۱۲:۰۰
India
Delhi League Women
Rangers SC (W)
۱
۲
Signature (W)
Finished
۱۱:۱۵
Brazil
Gaucho Women
SC Internacional (W)
۲
۲
Gremio RS (W)
Finished
۰۲:۰۰
Brazil
Campeonato Paulista U20
Sao Paulo FC U20
۳
۰
Ponte Preta SP U20
Finished
۰۰:۳۰
Brazil
Paraibano 2nd Division
Confianca EC PB
۵
۱
Spartax FC
Finished
۱۶:۳۰